Altınoluk Temizlik Şirketi

Altınoluk Temizlik Şirketi

İhtiyacınız olan temizlik hizmetlerini profesyonel düzeyde alacağınız Altınoluk temizlik şirketi web sayfamıza hoş geldiniz efendim. Web sitemizde uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilen nitelikli hizmetleri olacaksınız. Çalışmalarımızdan yararlanmak için tek yapmanız gereken kuruluşumuza ait telefonları aramak ve profesyonel düzeyde temizlik hizmeti talep etmek olacaktır. Daha sonra bu talepleriniz doğrultusunda hizmetlerimizi sunmaya başlıyoruz. Dilerseniz daha fazla bekletmeden hizmetlerimizin ayrıntılarının neler olduğuna bakalım. Öncelikle memnuniyetinizin bizim için ön planda olduğunu lütfen unutmayınız. Ayrıca ayrıcalıklı çalışmalarımızın sizler tarafından da tercih edileceğini düşünüyoruz. Çünkü uzun yıllardır bilgi birikimi ve deneyimimizi çalışmalarımıza yansıtıyoruz.

Ev Temizliği ve Halı Yıkama Her Alanda Hizmet Sunuyoruz

Konsept bir hizmet anlayışı ile hareket eden firmamızdan başta ev temizliği olmak üzere halı yıkama işlemine kadar çok geniş bir alanda yararlanmanız mümkündür. İsterseniz hizmetlerimizin daha iyi anlaşılabilmesi adına maddeler halinde bir sıralama yapalım.

  • Restaurant, Cafe ve lokanta temizliği
  • Otel temizliği, Pansiyon temizliği
  • Okul temizliği
  • Ev temizliği
  • Adreste koltuk yıkama (vakumlu cihazlar ve makineler eşliğinde gerçekleştirdiğimiz bir hizmet türüdür)
  • Villa temizliği (sistematik çalışma modeli ile hizmet üretiyoruz)
  • Apartman temizliği (deneyimli kadromuz bulunuyor)
  • Dış cephe cam temizliği
  • Fabrika temizliği
  • Bahçe temizliği

Olarak bir özetleme yapmamız pekâlâ mümkündür

Apartman Temizliği Hizmetimizi Uzman Bir Kadro İle Gerçekleştiriyoruz

Elbette firmamızın deneyimli bir personel kadrosu bulunuyor Bu çerçevede günlük, haftalık ve aylık abonelikler çerçevesinde apartman temizliği hizmeti verebiliyoruz. Bu hizmetimizde merdivenlerin silinmesi önceliğimizi oluşturuyor. Bunun dışında ortak alandan dışarıya bakan camların silinmesi asansör içi temizlik ve yerlerin silinmesi şeklinde çalışmalar gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca dış cephe cam temizliği çerçevesinde bir hizmet talep ediyorsanız öncesinde çalışma sahasının incelenmesinin ardından net bir fiyat verebildiğimizi anti parantez belirtmiş olalım. Çünkü dış cephe temizleme işlemini gerçekleştirdiğimiz yöntemler bir bakıma fiyatlarının belirlenmesine de yarıyor. Örneğin vinç sepet sisteminin kullanılması durumunda farklı bir fiyat ortaya çıkarken dağcı ekibi marifeti ile gerçekleştirilen çalışmanın daha farklı bir fiyatı olabiliyor. Lütfen Altınoluk temizlik şirketi lokasyonunda profesyonel hizmetler ile firmamızı aramaktan ve fiyat almaktan çekinmeyiniz. İletişim seçeneklerimize linkten ulaşabilirsiniz. Görüşmek ümidiyle esenlikler diliyoruz

11.09.2022
Whatsapp
Temizliknet
Temizliknet
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?