Gömeç Temizlik Şirketi

Gömeç Temizlik Şirketi

Her yönüyle beklentilerinizin çok üzerinde hizmetler alacağınız Balıkesir Gömeç temizlik şirketi lokasyonunda nitelikli hizmetler sunan firmamızın web sayfasına hoş geldiniz.  Sitemizde birbirinden ayrıcalığı hizmetler bulacaksınız.  Bu hizmetler arasında;

  • Ev temizliği
  • İş yeri temizliği
  • Okul temizliği
  • Ofis ve büro temizliği
  • Apartman temizliği
  • Dış cephe cam temizliği
  • Villa temizliği
  • Yazlık temizliği
  • Kurumsal temizlik hizmetleri

Bulacaksınız elbette firmamızın sizlere sağlamış olduğu hizmetler bu kadarla sınırlı değildir.

Balıkesir Temizlik Firmaları Arasında Saygın Kuruluşuz

Elbette takdir edersiniz ki temizlik hizmetleri profesyonel bir kadronun işidir ve Balıkesir temizlik firmaları arasında saygın yeri ile sizlerin de kuruluşumuz tercih etmek isteyeceğinizi düşünüyor. Çünkü istihdam ettiğimiz personel konusunda uzman ve eğitimli kişilerden oluşuyor. Bunun yanı sıra firmamızdan günlük, aylık veya haftalık periyotlarla temizlik hizmetleri alabilirsiniz. Firmamızı günün her saatinde arayabilir ve çalışmalarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Apartman Temizliği Bizim İşimiz

Az önce de belirttiğimiz üzere anlaşma sağlanması durumunda abonelik sistemimiz üzerinden çok daha avantajlı koşullarda hizmetler alabilirsiniz. Bunların arasında apartman temizliği tarzında çalışmalarda bulunmaktadır. Bu tarz bir hizmet talep etmeniz durumunda haftalık olarak merdiven boşlukları ve koridorların silinerek paspaslanması, asansör iç temizlik veya merdiven korkuluklarının silinerek dezenfekte edilmesi tarzında hizmetler sunuyoruz. Bunun yanı sıra binanın çevre temizliği veya giriş kapılarını silinmesi yine aynı hizmetimiz içerisinde yer alıyor.

Dış Cephe Cam Temizliği İçin Farklı Araç Gereç Kullanıyoruz

Yine ayrıcalıklı hizmetlerimiz arasında bulunan bina dış cephe cam temizliği için farklı araç ve gereç kullandığımızı hemen belirtelim. Tabi takdir edersiniz ki kullanılan araç gereç ve tercih edilen yöntem fiyatlar üzerinde etkili olacaktır. Bir örnek vermek gerekirse binanın konumu sadece vinçli ve sepetli aracın çalışmasına müsait bir yapıda ise farklı bir fiyat çıkması söz konusudur. Fakat binanın yapısal durumu dağcı ekibinin çalışmasına müsait ise daha farklı bir fiyat söz konusu olacaktır. Ancak lütfen fiyatlar konusunda hiçbir endişe taşımadan firmamız ile bağlantı kurunuz. Çünkü son derece rasyonel ve cazip koşullarda hizmetler üretiyoruz. Lütfen Gömeç temizlik şirketi lokasyonunun aranılan kuruluşundan fiyat almadan net bir karar vermeyiniz. Firmamıza iletişim linkinden ulaşabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

11.09.2022
Whatsapp
Temizliknet
Temizliknet
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?