Hesaplı Ev Temizliği 

Hesaplı Ev Temizliği 

Real estate agent showing a mature couple a new house. The house is contemporary. All are happy and smiling and shaking hands. The couple are casually dressed and the agent is in a suit. Waterfront can be seen in the background

Hesaplı ev temizliği için temizliknet sizlere en iyi hizmeti sağlayacaktır. Hem profesyonel düzeyde hizmet sağlarız hem de sizleri memnun etmek için en alt düzeyde sizlere fiyat çıkarırız. Bize evrinizi emanet ettiğinizde bizden son derece memnun kalırsınız. Dip köşe temizliğinizi yapar ve hiçbir sorun ile karşı karşıya kalmanıza müsaade etmeyiniz. Sizlere sorunsuz bir şekilde hizmet sağlamak için gerekli olan bütün eğitimleri personellerimiz ile beraber aldık. Bu nedenle de gönül rahatlığı ile bize güvenebilir ve evinizi bize emanet edebilirsiniz. Bize emanet ettiğiniz evin temizliğini en iyi şekilde yaparız ve sizlere teslim ederiz.

Ekonomik Fiyata Ev Temizliği Hizmeti Veren Firma

 

Kısa bir süre içerisinde en iyi yerlere geldiğimiz için birçok kişi tarafından bilinmekteyiz. Siz de bilinen ve aynı zamanda saygı gösterilen bir firma arıyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmenizi tavsiye ediyoruz. Fiyatlarımız son derece uygundur ve aynı zamanda sizleri memnun edecek türdendir. Müşterilerimize önem verdiğimiz için onlara en uygun fiyatı çıkarıyoruz. Siz de fiyatı uygun olan ve aynı zamanda profesyonel bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ekonomik fiyata ev temizliği hizmeti veren firma olarak evinizi detaylı bir şekilde temizler ve daha sonra ise sizlere teslim ederiz. Fiyatlarımızı pek çok etkene bağlı olarak değişiklik gösterse de sizlere hesaplı bir fiyat çıkarırız.

 Profesyonel Ve Uygun Fiyat Garantisi

 

Evinizin bütün odalarını sırası ile temizler ve hiçbir eksik olmamasına özen gösteriniz. Silme, süpürme, toz alma, yıkama gibi bütün işlemleri yapabilme imkanına sahibiz. Öncelikle evinizde bulunan bütün perdeleri yıkarız ve daha sonra ise camları sileriz. Bunun ardından ise evinizde bulunan koltukların temizliğini gerçekleştirir ve detaylı bir şekilde evinizi silip süpürme işlemini yaparız. Her türlü hizmeti sizlere kısa bir süre içerisinde sağlarız. Günlük, haftalık, aylık olarak bizden hizmet alabilme imkanına sahipsiniz. Fiyatlarımızı ise hesaplı tutarız. Eğer siz de hesaplı fiyattan en iyi hizmeti almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebiliriz ve  hayal  ettiğiniz hizmeti ise yalnızca bizde bulabilirsiniz. O halde bizimle irtibata geçin  ve beklemiş olduğunuz hizmeti bizden alın.

 

23.01.2023
Whatsapp
Temizliknet
Temizliknet
Merhaba Ben Serkan
Size nasıl yardımcı olabiliriz?